KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14424015
nr 1442 4015
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 71/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
måndag 17 januari 2022
kl 20:21:43
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner